• plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole

Plandeki samochodowe

Główną gałęzią działalności firmy Parys jest produkcja plandek samochodowych. Zajmujemy się wykonawstwem zarówno plandek na przyczepy, jak też samochody dostawcze. Korzystając z materiałów plandekowych różnego rodzaju i przeznaczenia oraz akcesoriów pochodzenia krajowego i zagranicznego, wykonujemy plandeki o wysokiej odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne w szerokiej gamie kolorów, uwzględniając indywidualne wymagania i potrzeby każdego Klienta.

Druki reklamowe na plandekach samochodowych

Reklama na pojazdach to ciekawy element kreowania wizerunku firmy, pozwalający na dotarcie do wielu potencjalnych Klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani mobilną reklamą, zapraszamy do skorzystania z naszych usług druków reklamowych na plandekach. Dzięki nowoczesnym maszynom do druku wielkoformatowego obsługiwanym przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą jesteśmy w stanie przygotować wysokiej jakości reklamy na plandekach w szybki i precyzyjny sposób. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy sukcesywnie powiększające się grono naszych zadowolonych klientów, których plandeki reklamowe poruszają się po ulicach Wrocławia oraz innych polskich miast.

Naprawa plandek samochodowych

Jeśli Państwa plandeka uległa uszkodzeniu – rozcięciu przez ładunek, gałęzie czy w wyniku wandalizmu – zachęcamy do zgłoszenia się do naszej firmy. Nasza oferta obejmuje profesjonalną naprawę plandek na przyczepy i samochody dostawcze wykonanych z różnych materiałów. Plandeki naprawiamy w naszej siedzibie przy ulicy Grabiszyńskiej 241 we Wrocławiu, jak również w miejscu wskazanym przez Klienta.