Czy plandeki chronią towary przed skrajnymi temperaturami?

samochód pod plandeką

Korzystanie z plandek to działanie tak popularne, że ciężko byłoby wyobrazić sobie prowadzenie niektórych biznesów bez niej. Są to inwestycje, które zwracają się w bardzo krótkim czasie, po pierwsze nie są to wysokie koszta, jak na korzyści idące z nią w parze, po drugie, jest ona odporna na bardzo wiele niedogodności.

Nadają się do reklamowania praktycznie wszystkiego, a zamontowane np. na boku auta ogranicza konieczność wykupowania przestrzeni reklamowej oraz dodatkowych nakładów na ulotki czy reklamę w internecie. Wszędzie, gdzie jesteśmy my, jest nasza reklama. Takie przekonanie sprawiło, że plandeki są obecnie widoczne praktycznie wszędzie, a coraz większa grupa osób się do nich przekonuje.

Nasza firma gwarantuje dopasowanie idealnej plandeki tak do samochodu dostawczego jak i do przyczepy. Możliwość dostosowania oraz indywidualne podejście do zamówień sprawia, że przekonują się do nas kolejni klienci. Plandeki tworzone są w szerokiej gamie kolorów, a przy braku konkretnego pomysłu, firma Parys służy pomocą.

Są idealną odpowiedzią na potrzebę zabezpieczenia produktów narażonych na uszkodzenie podczas np. transportu. Dobrze założone chronią przed pleśnią, korozją, pyłem oraz żywicą. Są wodoodporne, a najlepszej jakości materiały pozwalają cieszyć się nią przez lata.

Lecz czy plandeki poradzą sobie ze skrajnie wysokimi temperaturami? Czy podczas gorącego lata lub mroźnej zimy nie dojdzie do popękań, zniszczeń? To pytanie pewnie pojawia się w głowię każdego klienta, ale odpowiedź jest prosta i możemy za nią poręczyć latami doświadczeń i sprawdzenia naszych produktów w terenie.

Temperatura

Nasze plandeki w idealny sposób sprawdzają się nawet w klimatach tak upalnych jak 70 stopni Celsjusza, a jednocześnie nie straszne im mrozy na poziomie -30 stopni Celsjusza. Towary chronione przez nie są bezpieczne, co dla firm przewozowych jest najważniejsze. Możemy zostawić produkt zawinięty w plandece, w nagrzej ciężarówce, będąc pewnym, że kiedy go rozwiniemy, będzie w takim samym, nienaruszonym stanie. Praktycznie żadna przestrzeń geograficzna niestraszna produktom spod naszego szyldu.