• plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole

Plandeki samochodowe

Główną gałęzią działalności firmy Parys jest wytwarzanie plandek na różnego rodzaju pojazdy. Zajmujemy się wykonawstwem zarówno plandek na przyczepy, jak też samochody dostawcze. Korzystając z różnego rodzaju materiałów i akcesoriów pochodzenia krajowego i zagranicznego, wykonujemy banery reklamowe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkujemy je w szerokiej gamie kolorów, uwzględniając indywidualne wymagania i potrzeby każdego Klienta. Chętnie doradzamy także w wyborze najlepszych opcji tak, aby stworzony produkt spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Druki reklamowe na plandekach samochodowych

Reklama na pojazdach to ciekawy element kreowania wizerunku firmy, pozwalający na dotarcie do wielu potencjalnych Klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani mobilną reklamą, zapraszamy do skorzystania z naszych usług obejmujących wykonywanie druków reklamowych na plandekach. Dzięki nowoczesnym maszynom do druku wielkoformatowego obsługiwanym przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą jesteśmy w stanie przygotować wysokiej jakości reklamy na pojazdach w szybki i precyzyjny sposób. O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy sukcesywnie powiększające się grono naszych zadowolonych Klientów, których pojazdy z wykonanymi przez nas reklamami poruszają się po ulicach Wrocławia oraz innych polskich miast.

Materiały używane do druków reklamowych na plandekach

Aby reklamy na plandekach spełniały swą rolę i mogły być używane przez wiele lat, niezbędne są solidne materiały, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Jest to możliwe dzięki samym plandekom, które produkuje się ze specjalistycznych tkanin plandekowych przeznaczonych do druku. Tkaniny te są wykonane z impregnowanej bawełny, dlatego cechują się bardzo dużą wytrzymałością i nieprzemakalnością. Ta ostatnia jest kluczowa, aby wyrób plandekowy nie uległ zniszczeniu, podobnie jak ładunek umieszczony w pojeździe. Wytrzymałe na warunki atmosferyczne są również tusze z których wykonujemy grafiki w naszych drukarkach wieloformatowych. Cechują się one odpornością na blaknięcie, a także nie tracą swoich kolorów nawet po wielu latach użytkowania.

Reklama na pojazdach

Dlaczego warto umieszczać reklamy na plandekach pojazdów dostawczych?

  • Reklamy na pojazdach to nieustanna ekspozycja marki, która pozwala utrwalić logotyp oraz nazwę firmy wśród lokalnej społeczności.
  • To jednorazowy wydatek, dlatego jest bardzo opłacalny i szybko się zwraca.
  • Reklama na plandekach porusza się razem z właścicielem pojazdu, dlatego mogą zetknąć się z nią potencjalni klienci z wielu miejscowości.

Jeśli chcieliby Państwo promować swoją markę za pomocą druków reklamowych na plandekach, serdecznie zachęcamy do kontaktu.