• plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole

Naprawa i instalacja plandek samochodowych

Zajmujemy się naprawianiem plandek oraz ich montażem. Sprawia to, że nasze usługi są w pełni kompleksowe, a od momentu przyjęcia zamówienia do instalacji plandeki samochodowej mija zaledwie kilka dni. Dzięki temu Państwa pojazd może szybko wrócić do pracy i do pełnienia funkcji mobilnej reklamy.

Naprawa plandek

Choć powstają z wytrzymałych materiałów, to również w przypadku tego typu materiałów konieczna może być naprawa. Do uszkodzeń może dojść m.in. w skutek rozładunku lub przypadkowego zahaczenia ostrymi przedmiotami. Wówczas konieczna jest naprawa plandeki, czym zajmujemy się również w naszej firmie. Usługę tę oferujemy w siedzibie naszego przedsiębiorstwa, zlokalizowanej przy ul. Grabiszyńskiej 241 we Wrocławiu. Działamy jednak elastycznie, dlatego renowację możemy wykonać także w miejscu wskazanym przez klienta.

Jak naprawia się plandeki?

W przypadku tego typu materiałów, najczęstszym problemem są przetarcia oraz przecięcia. Rozwiązaniem przy wymienionych uszkodzeniach wyrobów plandekowych jest m.in. łatanie za pomocą podręcznej zgrzewarki. Narzędzie to służy do przygrzewania łaty, przy czym tworzywo musi być odpowiednio większe od powierzchni wymagającej naprawy, gdyż w przeciwnym wypadku naprawa nie będzie wykonana solidnie i nie będzie trwała. Przed naprawą trzeba również oczyścić powierzchnię, by materiał dobrze przylegał. Do naprawy plandeki może przydać się też specjalny klej nadający się do spajania powierzchni gumowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą instalacji plandek samochodowych lub ich naprawy, zachęcamy do kontaktu.