Czy plandeki przepuszczają powietrze?

plandeka samochodowa

Ciekawą formą kreowania wizerunku firmy, a tym samym rozszerzanie świadomości o niej wśród potencjalnych klientów są plandeki samochodowe. Można je stosować na przyczepach, a także na autach dostawczych. Aby mobilna reklama była skuteczna, należy ją wykonać z należytą starannością. Ważna jest treść reklamy czy zastosowanie przykuwającej uwagę grafiki. Jednak aby te wszystkie czynniki mogły wywierać odpowiedni wpływ na potencjalnym Kliencie, muszą być także wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jest to szczególnie ważne, jeśli weźmiemy pod uwagę skrajne warunki atmosferyczne, na jakie będą narażone podczas codziennej eksploatacji.

Solidność produktów i jakość wykonania

Nasi Klienci zwykle inwestują w reklamę, która ma służyć przez długi czas (często przez lata). Właśnie dlatego niezwykle ważne jest, by materiały, z których zostaje wykonana plandeka, były odporne na warunki atmosferyczne. Plandeki do reklam samochodowych, z których korzystamy, wykonywane są z tkanin dedykowanych do druku. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie impregnowanej bawełny. Po pierwsze jest ona wytrzymała, dzięki czemu taka reklama posłuży przez długie lata. Kolejną kwestią jest jej odporność na warunki atmosferyczne, między innymi nieprzemakalność. Dzięki odprowadzającej wodę przepuszczającej powietrze tkaninie kondycja materiału reklamy przetrwa trudne warunki pogodowe w nienagannym stanie. Jest to szczególnie ważne, gdy stosujecie Państwo plandeki na podjazdach dostawczych – dzięki tym cechom przewożony towar nie ulegnie zniszczeniu, na przykład przez przemoczenie. Warto także nadmienić, że tusze stosowane w naszych drukarkach wielkoformatowych są odporne na blaknięcie.

Dlaczego warto?

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Najważniejszą zaletą plandek jest fakt, iż generują jednorazowy wydatek, który pełni swoją funkcję przez lata oraz szybko się zwraca. Buduje świadomość marki na rynku lokalnym, ale także w innych miejscowościach czy regionach, bo przecież przemieszcza się razem z kierowcą, który na przykład transportuje towary. Jeśli posiadacie Państwo w swojej firmie pojazdy, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy trwałą reklamę, która zwiększy świadomość wśród potencjalnych Klientów i stanowić będzie inwestycję na długie lata.