Funkcje plandeki na samochodzie dostawczym

Funkcje plandeki na samochodzie dostawczym

Plandek chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To charakterystyczne okrycie części bagażowej ciężarówek widuje się codziennie nie tylko na trasach szybkiego ruchu pomiędzy największymi miastami w Polsce, ale również w mniejszych miasteczkach, gdzie dowożone są najróżniejsze produkty do sklepów. Plandeki mają wiele zastosowań nie tylko w przemyśle. Rolnicy używają ich do ochrony plonów przed deszczem, a młodzież do budowy szczelnych szałasów. Dlaczego tak niepozorny przedmiot jest używany prawie na każdym kroku?

100% ochrony

Plandeki cechuje wysoka nieprzemakalność. Dzięki niej można doskonale ochronić towar, który ma trafić do sprzedaży. Dzięki wiązanym plandekom zwykłą ciężarówkę z otwartą przestrzenią bagażową można szybko zmienić w samochód do przewozu produktów wymagających ochrony przed wilgocią. Nowoczesne plandeki są bardzo wytrzymałe, dlatego też poradzą sobie w trasie z największym wiatrem i śniegiem. Wybierając plandekę do swojego samochodu warto zainwestować w produkt najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że towar dojedzie na miejsce bez żadnego uszczerbku.

Reklama dla firmy

Reklama na plandekach staje się równie popularna jak same plandeki. Niewiele jeździ już samochodów dostawczych z plandeką bez nadruku. Umieszczenie nazwy firmy i jej danych na plandece to świetny pomysł na ruchomą reklamę firmy. Osoby mijające nasz samochód być może zapamięta nazwę naszej firmy i szukając usług w danej branży, zaczną od sprawdzenia właśnie naszej oferty. Plandeka na samochodzie jest duża, ale wiele osób widzie ją tylko przez chwilę. Dlatego lepiej nie umieszczać na niej zbyt wiele informacji, gdyż patrzący i tak nie zdąży ich przeczytać. Lepiej postawić na jasny, prosty komunikat o usłudze i nazwie firmy. W obecnych czasach ważny jest wyraźny adres www firmy, zwykłe dane teleadresowe mogą być wypisane mniejszą czcionką. Decydując się na plandeki z nazwą firmy warto przeszkolić kierowców, że nie są już oni anonimowymi kierowcami na drodze. Każde ich zachowanie to reklama lub antyreklama dla naszej firmy.