Magazyn zwykły czy z plandek?

magazyn z plandek

Plandeki są świetnym materiałem chroniącym różne produkty przed wilgocią. Większość ludzi zauważa je jako obudowę przestrzeni ładunkowej na ciężarówkach, jednak mają one jeszcze wiele innych, ciekawych zastosowań. Jednym z nich jest możliwość stworzenia z nich namiotów i magazynów. Czy warto inwestować w magazyny z plandek?

Zwykły magazyn

Budowa zwykłego, murowanego magazynu to olbrzymi koszt. Magazyn jest oczywiście bardzo trwały i posłuży właścicielowi przez lata, jednak to spora inwestycja. To również sporo zachodu. Aby wybudować magazyn trzeba mieć na to własną działkę, i otrzymać odpowiednie zgody na budowę. Jest to więc świetny pomysł wtedy, gdy potrzebujemy magazynu na wiele lat. Murowany magazyn możemy ogrzać, dzięki czemu trzymane w nim produkty nie będą poddane działaniom niskich temperatur w zimie.

Magazyn z plandek

Magazyn z plandek jest rozwiązaniem o wiele szybszym do zrealizowania, a do tego o wiele tańszym. Czasami po prostu nie warto inwestować w budowę magazynu murowanego. Magazyn z plandek doskonale ochroni nasze produkty przed wilgocią. Jeśli więc jesteś sprzedawcą produktu, któremu niskie temperatury nie zaszkodzą, a interesuje Cię tylko jego ochrona przed wilgocią, magazyn z plandek jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Magazyny i hale są idealne do zaprezentowania swojej gamy produktów. Klienci chętniej dokonują zakupów gdy są w dobrym nastroju, lepiej więc zagwarantować im dach nad głową podczas zakupów niż zmuszać do oglądania towarów pod gołym niebem. Magazyny z plandek są też świetnym rozwiązaniem, gdy sprzedajemy nasz produkt sezonowo. Gdy sezon na jego sprzedaż minie, naszą swoją halę możesz po prostu zdemontować. Tego typu magazyn jest też częstym wyborem szefów raczkujących firm. Dopiero, gdy firma zaczyna na siebie zarabiać, decydują się oni na budowę prawdziwego magazynu. Na plandece można umieścić dowolny nadruk. Dzięki temu magazyn może być również… reklamą naszej firmy. Warto, by znalazła się nim chociaż jej nazwa.