Reklama na plandece. Dlaczego warto w nią zainwestować?

Nadruk na plandece

Przedsiębiorcy, którzy są właścicielami samochodów ciężarowych, często zastanawiają się, czy zlecenie wykonania nadruku na plandece pojazdu to opłacalny wydatek. Zdecydowanie tak! Plandeka w tym wypadku pełni nie tylko funkcję ochronną dla towaru, który jest transportowany, lecz staje się też mobilną reklamą. Jakie korzyści ma z tego przedsiębiorca? Sprawdźmy!

Reklama w ruchu

Nadruk na plandece samochodu ciężarowego to zazwyczaj nazwa, logotyp i reklamowe hasło firmy, czyli najprościej mówiąc – jej reklama. Nawet wtedy, gdy pojazd stoi na parkingu lub w korku na ulicy, reklamę tę ogląda co najmniej kilka osób znajdujących się w pobliżu. Szybki rzut oka na plandekę wystarcza, by osoba patrząca przypomniała sobie o istnieniu firmy, lub podświadomie zapamiętała jej nazwę. Gdy będzie później szukała produktów lub usług z danej branży, z pewnością wybierze firmę, której nazwa wyda się jej znajoma. Tak działają właśnie billboardy na ulicach czy reklamy w gazetach. Plandeki reklamowe mają jednak o wiele większą moc reklamową, gdyż podróżują po całej Polsce wraz z kierowcą ciężarówki. To oznacza, że w ciągu jednej trasy reklamę firmy oglądają setki, a nawet tysiące osób. Wśród nich mogą znaleźć się potencjalni klienci firmy!

Gra warta świeczki

Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że nadruk na plandece to stosunkowo niedroga forma reklamy. Firma ponosi wydatek tylko raz, a reklama eksponowana będzie przez wiele lat. Oczywiście warunkiem jest to, że plandekę i nadruk przygotuje doświadczony i zaufany producent. Wysokiej jakości tkaniny i tusze zagwarantują schludny wygląd reklamy na długi czas. Jeśli nadruk szybko wyblaknie, zamiast zachęcać, będzie zniechęcał potencjalnych klientów do skorzystania z usług danej firmy. Większość przedsiębiorców potwierdza, że koszty wykonania plandeki reklamowej można traktować nie jako wydatek, ale jako inwestycję. Wielu z nich nie wyobraża sobie niewykorzystania szansy, jaką daje mobilna reklama na ciężarówce. Auto z zadrukowaną plandeką łatwiej jest też znaleźć kierowcy na zatłoczonym parkingu, a trudniej niespostrzeżenie ukryć złodziejowi. Plandeka z nadrukiem to zdecydowanie gra warta świeczki!