• plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole
  • plandeki naprawa opole
basen przykryty plandeką

Jakie zastosowania mogą mieć plandeki poza rolnictwem?

Produkty wytwarzane w rolnictwie są szczególnie podatne na zanieczyszczenia oraz kontakt z opadami atmosferycznymi, które mogą doprowadzić do obniżenia ich wartości lub zniszczenia m.in. za sprawą rozwoju grzybów i pleśni. Sposobem ochrony płodów rolnych, a także materiałów przeznaczanych na paszę dla zwierząt np. zbieranego z łąk siana jest korzystanie z odpowiednich plandek do przyczep rolniczych. […]

plandeka na przyczepie rolniczej

Co powinno się brać pod uwagę podczas wyboru plandeki do przyczep rolniczych?

Prowadzenie gospodarstwa rolnego oznacza wykonywanie wielu prac transportowych. W grę wchodzi m.in. przewóz kupowanych materiałów od nasion po nawozy, wożenie zapasów paliwa czy środków ochrony roślin i dostarczanie do skupu płodów rolnych. Najczęściej wykorzystywanym w tym celu pojazdem jest ciągnik wyposażony w jedną lub dwie przyczepy. W przypadku wielu ładunków niezbędne okaże się zadbanie o […]

plandeka na wywrotce

Wykorzystanie plandek w wywrotkach

Plandeki stosowane w wywrotkach spełniają kilka funkcji – przede wszystkim zakrywają transportowany materiał i dbają o prawidłowe zabezpieczenie ładunku. Jazda z zamkniętą plandeką zwiększa oszczędność paliwa. Ponadto zastosowanie plandek sprawia, że materiał sypki nie jest wywiewany i poddawany bezpośredniemu działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Od niedawna plandeki mogą także stanowić mobilną powierzchnię reklamową.

plandeka

Jakie plandeki mają właściwości wodoodporne?

Zastosowanie plandek w transporcie jest niezwykle szerokie. Wykorzystywane są one na przykład podczas przewożenia materiałów, które wymagają przykrycia albo zabezpieczenia. Oprócz tego plandeki często pełnią funkcję reklamową.

Plandeka

Zastosowanie plandek w przewozie mniejszych gabarytów

Plandeki znajdują zastosowanie na samochodach ciężarowych oraz na przyczepach. Można m.in. umieszczać na nich reklamę, co sprawdza się jeśli prowadzimy działalność, wówczas przez cały dzień poruszamy się po mieście z własną reklamą. 

plandeka samochodowa

Czy plandeki przepuszczają powietrze?

Ciekawą formą kreowania wizerunku firmy, a tym samym rozszerzanie świadomości o niej wśród potencjalnych klientów są plandeki samochodowe. Można je stosować na przyczepach, a także na autach dostawczych.